Urządzenia

Obecne Firma Elektroosmoza dysponuje kilkoma modelami urządzeń do osuszania budynków, stosując opatentowaną bezinwazyjną i bezprzewodową metodę,  ElektroAqua Gpl 111. Urządzenia zasilane energią elektryczną emitują fale elektromagnetyczne powodujące powstawanie odwróconego dynamicznego zjawiska elektroosmozy, tj. ruchu cząsteczek wody w kapilarach (w murze) w kierunku ziemi. Urządzenia pracują bez mechanicznej ingerencji w materiał budowli i nie wymagają żadnych dodatkowych prac budowlanych, usuwają pleśń i likwidują zapach stęchlizny, blokują możliwość ponownego zawilgocenia, nie wymagają dozoru i objęte są 40–letnim serwisem gwarancyjnym. Wytwarzają również zdrowy mikroklimat. Koszt eksploatacji to tylko kilka zł rocznie, a koszt zakupu jest jednym z najniższych na rynku w porównaniu z wszelkimi urządzeniami tego typu. 100-proc. polskie urządzenie z patentem. Posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty wymagane przez prawo budowlane krajowe i europejskie.

Model ElektroAqua Gpl-111

 

Jest to podstawowy model. Wyposażony w zasilanie 230 V, pobór mocy na poziomie 1,5 W. Ten model nie jest wyposażony w wyświetlacz, oraz nie informuje o zasięgu działania urządzenia na terenie budynku.

 

Model ElektroAqua Gpl-111/RWT

 

Z kontrolą mikro procesową procesu osuszania i wyświetlaczem parametrów jak:

  • aktualna godzina i data
  • ilość dni przepracowanych
  • ilość godzin pracy w ostatniej dobie
  • charakterystyka przebiegów prądowych
  • odczyt temperatury
  • odczyt wilgotności
  • informacje o systemie
  • pobór mocy 2,3W

Wszystkie wymienione parametry mogą być wyświetlane, w zależności od wyboru, w następujących językach: Angielski, Włoski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański i Polski.

Najbardziej rozbudowany produkt w ofercie. Posiada mikroprocesorową kontrolę procesu osuszania budynku. Dodatkową zaletą jest czytelny wyświetlacz parametrów.

Uwaga!
Wszystkie wymienione modele posiadają zasięg w promieniu do 15 m i  uzależniony on jest od rodzaju i grubości murów. Czym grubszy mur tym zasięg stopniowo się zmniejsza. Należy przyjąć zasadę że zasięg wszystkich urządzeń waha się w granicach do 15 m.